Udowodnienie zdrady Warszawa - Oferta nr 132750 - Oferteo.pl

Udowodnienie zdradyCena brutto: 1500.00 PLN

Udowodnienie zdrady nie jest tak proste jak Ci się wydaje. Wynika to z konstrukcji prawa obowiązującego w naszym kraju, trybu rozpatrywania wniosków dowodowych przez niezawisłe sądy,legalności i zasad zbierania informacji oraz Ustawą o ochronie danych osobowych.

Jeśli podejrzewasz zdradę, nie czekaj, później z dużym prawdopodobieństwem dane i informacje staną się nie przydatne.Być może dziś jeszcze nie myślisz o rozstaniu, chcesz utrzymać przy sobie lub odzyskać partnera.Emocje i uczucia w tej fazie biorą górę i łatwo popełnić błędy. Jednak za chwilę to nie one będą decydujące, tylko fakty,kto ponosi odpowiedzialność za rozkład pożycia, kto i w jakiej wysokości oraz z jakiego tytułu powinien płacić alimenty, kto będzie lepiej sprawować opiekę nad dzieckiem.

Tylko zebranie trafnych, rzetelnych dowodów pomoże Ci w przyszłości wygrać sprawę, udowodnić winę partnerowi i wygrać proces sądowy.

Oferujemy gruntowną analizę sprawy, indywidualny plan działania, kompleksowe poprowadzenie sprawy, doradztwo prawno-procesowe. O skuteczności stosowanych przez nas metod pracy i jej najwyższej jakości świadczy uznanie i zadowolenie naszych Klientów.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 64